Мікрокредити Онлайн на Карту без Дзвінків в Україні | ОнлайнПозика

Де і як можна отримати мікрокредити онлайн на карту без дзвінків в Україні?

Послуга мікрокредитування набуває популярності, тому що це просто, зручно, надійно та безпечно. Але щодня все змінюється. Тому аби мати перед очима добірку лише надійних мікрофінансових організацій та актуальну інформацію з їх пропозиціями, пропонуємо скористатися нашим сервісом. Інформація завжди свіжа, термін, сума кредиту, вік тощо – завжди актуальні, акції та спеціальні пропозиції – діючі.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

В добірці – лише найвигідніші пропозиції. Вам залишається тільки обрати найпривабливішу та натиснути кнопку «Оформити заявку». Якщо сподобалось кілька – можна відправити відразу кілька заявок, це збільшить шанси отримати микрокредит онлайн та дасть можливість обрати кращий варіант після згоди, або й отримати зразу кілька кредитів залежно від потреб.

Що являють собою мікрокредити онлайн?

Мікрокредити – це відносно невелика сума грошей, яку позичають на невеликий термін. Термінові гроші, які потрібні «зараз на зараз», а вже через кілька днів позику можна повернути. Наприклад, трохи грошей до зарплати, або на термінову покупку. Завдяки спрощеній системі отримання кредиту, мікрокредит для багатьох привабливіший, ніж традиційні послуги банку: перевага у швидкості, простоті оформлення, відсутності потреби приходити до відділення банку та чекати у чергах, і ще багато переваг. Для спрощення розуміння, чим мікрокредити онлайн відрізняються від банківських кредитів, наведемо таблицю:

Характеристика Мікрокредит Банк
Надшвидке оформлення Так Ні
Вік від 18 до 70 років Так Ні
Можливість оформлення, не виходячи з дому, не будучи попередньо клієнтом Так Ні
Можливість оформлення за мінімальний час (півгодини) Так Ні
Максимальна гарантія отримання Так Ні
Можливість оформлення студентам Так Ні
Можливість оформлення пенсіонерам Так Ні
Можливість оформлення без довідки про доходи Так Ні
Можливість оформлення без працевлаштування Так Ні
Можливість оформлення в будь-який час доби Так Ні
Можливість оформлення без дзвінків родичам та колегам Так Ні
Можливість оформити без застави Так Так
Можливість оформити без поручителя Так Так

Найпривабливіші відсотки

Ні

Так

Крупні суми

Ні

Так


Єдине, що варто пам’ятати, оформляючи мікрокредити в Україні, про високі відсотки. Тому вигідний такий кредит лише для використання його для того, для чого його і створено – для термінового отримання невеликої суми ненадовго.

Швидкі мікрокредити: чому їм віддають перевагу?

Багато хто обирає мікрокредити без дзвінків, тому що хотів би, щоб про позику не знали оточуючі. Адже при оформленні в банку співробітник завжди телефонує родичам чи роботодавцю для вияснення особи. Але ж потреба у грошах – справа доволі делікатна. Не завжди хочеться, щоб про ситуацію дізналися інші. Дехто цінить мікрокредити на карту за оперативність. Часом готовий заплатити більше відсотків, аби лише потрібна сума з’явилася вчасно. Крім того, величезною перевагою є те, що оформлення відбувається без необхідності відвідувати відділення. Це економить час.

Зазвичай швидкі мікрокредити обирають ті, хто не працює, або не має постійної роботи і недавно на новому місці. Це не дає змогу принести в банк довідку про доходи, а без неї на кредит сподіватися не доводиться. Це також шанс для студентів, пенсіонерів, та навіть тих, у кого погана кредитна історія.

Щоб отримати мікрокредити, небезпека під час оформлення яких неможлива, тому що захист даних гарантується зашифрованим з’єднанням, можна не мати кредитної історії взагалі. Можна навіть мати незакритий кредит у банку. МФО (мікрофінансову організацію, яка надає мікрокредити на карточку) не хвилюють такі речі. Головне, щоб ви вчасно віддали швидкий кредит. Банки діють інакше.

Микрокредит онлайн: чим зручніший, ніж банківський?

Ми знаємо, що аби взяти кредит у банку, треба певний час бути його клієнтом, довести свою платіжну спроможність та порядність, брати невеликі кредити та вчасно їх віддавати. Це звичайний для банків шлях до більш суттєвого кредиту. Крім того, мікрокредити в Луцьку можна отримати так само надійно, як і в іншому місті і будь-якому населеному пункті, де є інтернет, тоді як банківський кредит можна взяти лише там, де є відділення банку. І саме в робочий час.

А мікрокредити в Києві чи в будь-якому іншому місті можна отримати навіть уночі. Нема потреби чекати, коли відкриються відділення, їхати в районний центр тощо. Ще важлива причина, чому обирають мікрокредити – це вимога банків мати поручителя або заставу. Мікрокредити не пропонують великих сум – 10-20 тисяч гривень, але не дзвонять родичам, не вимагають пояснити, навіщо потрібна сума, не вимагають поручителів, застави тощо. Якщо потрібні гроші до зарплати, термінова мікропозика ідеальний варіант, тому що оформлення дуже швидке. Банк вимагає чекати у чергах, чекати відповіді, а потім часто ще й чекати надходжень кілька діб. Вищий процент виправданий, якщо врахувати усі ці нюанси.

Де найпривабливіші мікрокредити в Україні?

Послугу надає багато організацій-кредиторів, які пропонують різні умови. Щоб вибрати найпривабливіші, треба проаналізувати пропозиції кожної, а крім того перевірити компанії на наявність ліцензії. Таким чином найкращий позичальник видасть гроші дуже швидко, але шукати його довго. Але ж цінність швидкого кредиту саме в швидкості його  отримання, тому існують сайти, де усі кредитори на одній сторінці, а обирати можна максимально зручно та швидко.

Мікрокредити на карту: обираємо кредитора

Мікрокредити не прив’язані до міста, тому мікрокредити у Львові зовсім не вимагають наявності офісу у цьому населеному пункті. Що стосується вимог до майбутнього клієнта, то мікрокредити дають майже кожному, отже за цим критерієм теж вибирати не варто. Обирати треба за умовами надання кредиту. Перед вами у списку всі мікрокредити від найкращих кредиторів. Таблиця актуальна, в неї відразу потрапляють усі нові мікрокредити, нові кредитори, нові акції та спеціальні умови. Аби обрати кращу пропозицію, радимо ознайомитися з представленими пропозиціями та порівняти мікрокредити. Особливу увагу варто звернути на:

Зазвичай швидкий кредит передбачає високі відсотки, але під час акцій та при певних умовах зустрічаються навіть мікрокредити під 0%. Наприклад, знижений відсоток може пропонуватися постійним клієнтам, або навпаки тим, хто вперше.

Хід оформлення мікрокредиту

Як же відбувається саме оформлення? Усе зроблено для того, щоб було максимально просто. Ви тиснете на кнопку «Оформити» і заповнюєте заявку. Це анкета, у кожного кредитора вона різна, але усі вони намагаються не зайняти часу в позичальника та спростити процес. Вимагають зазвичай ПІБ, ідентифікаційний код, номер банківської карти.

Крім того, вам треба буде обрати зручний для вас графік та спосіб повернення кредиту так, щоб ви змогли його виконати. Відсотки при порушенні умов повернення можуть виявитися дуже високими. Після оформлення треба почекати рішення, зазвичай це не більше півгодини. Якщо рішення позитивне – гроші надходять найближчим часом, якщо відмова – можна спробувати ще у іншого кредитора. Відмови бувають дуже рідко і можуть бути пов’язані з:

Дайте собі більше шансів – подайте заявку одночасно кільком кредиторам. Це не заборонено.

Хто може отримати мікрокредити без дзвінків, довідок та застав?

Мікрокредити називають ще кредитами без відмов. Їх може отримати майже кожен. Головне мати паспорт та банківську картку на своє ім’я. На чужу картку отримати кредит неможна, а віддавати можна з будь-якої картки і будь-яким способом. Студенти, пенсіонери, непрацюючі – усі можуть отримати швидкий кредит. Єдина вимога – порядність: віддати треба вчасно. Отримувати швидкі кредити можуть ті, хто не може розраховувати на позики в банку. Саме це є найбільшою перевагою мікрокредитів. А це:

Приємним бонусом є те, що мікрокредит не залежить від поточної кредитної історії, але якщо позичальник чітко виконав умови мікрокредиту, то інформація про це додасться до загальної кредитної історії. А це – шанс отримати у банку крупний кредит на квартиру, авто і т.д.

На що звернути увагу?

Мікрокредит – це відносно невеликі кошти, зазвичай до 15 000 грн. Це кошти, яких не вистачає «від зарплати до зарплати». Саме так слід ставитися до швидкої позики онлайн. Мікрокредит видається дуже швидко, комфортно, непомітно. Але важливо враховувати, що отримуючи кредит онлайн, ви підтверджуєте електронний договір, який за законодавством прирівнюється до звичайного паперового варіанту. Відповідальність за його недотримання – повна.

Важливо також звернути увагу на те, що зазвичай мікрокредит пропонує досить високий відсоток, тому для тих, хто хоче взяти мікрокредит надовго, він буде невигідним: переплачувати доведеться невиправдано багато. Чим скоріше відбудеться виплата, тим менше доведеться переплатити. У випадку затримки доведеться платити високі санкційні відсотки.

Аби не платити штрафні відсотки, позичальник на всяк випадок може запланувати термін віддачі «з запасом», але гроші можуть з’явитися і раніше. Або може статися і навпаки: термін надходить, а грошей ще нема. Майте на увазі, що договір мікрокредиту може включати чи не включати пролонгування та передчасне погашення кредиту. Краще обрати кредит з обома цими можливостями, саме в такому випадку не доведеться переплачувати та ризикувати.

Знання, що така послуга існує, додає вам свободи вибору, а користуватися нею чи ні – вирішувати лише вам.