Кредит на Карту з Поганою Кредитною Історією: Україна | ОнлайнПозика

Чи можна взяти кредит з поганою кредитною історією онлайн на карту в Україні?

Причин, за якими позичальник не зможе вчасно оплатити свій обов'язок перед банком або мікрофінансової організацією, дуже багато. Проблеми зі здоров'ям, відсутність зарплати, термінові поїздки - все це стає передумовою затримки оплати кредиту. Наслідком несвоєчасного погашення позики є погіршення кредитної історії. Саме вона стає передумовою численних відмов у подальших спробах кредитування.

Однак, взяти кредит з поганою кредитною історією все ж можна. Для цих цілей наш сервіс зібрав кращі пропозиції від банків і мікрофінансових компаній. Вам необхідно лише підібрати привабливу організацію і подати заявку на отримання позики.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

Зіпсоване досьє: причини виникнення та види. Хто допоможе взяти кредит з поганою кредитною історією?

Кредитна історія - це дані про платоспроможність позичальника, виконання ним кредитних зобов'язань та своєчасності повернення грошей компанії. Складається досьє автоматично. Основою для нього служить інформація з фінансових установ, в яких позичальник отримував позику готівкою або на картку.

Нормальною кредитна історія вважається в тому випадку, якщо клієнт банку або МФО вчасно закрив всі свої заборгованості або продовжує їх оплачувати у відповідність до встановленого графіка. Якщо ж позичальник затримає платіж в місяць або більше, то його досьє перетворюється в зіпсоване й все частыше з'являються запити  "допоможу взяти кредит з поганою кредитною історією". З такою історією вкрай важко отримати позику, а з дуже поганою - зовсім неможливо. Стосується це банківських установ.

Погані історії класифікуються за тривалістю прострочення по платежу:

Банківські установи рідко надають можливість отримання позики, если ти в чорному списку фінансових організацій. У такій ситуації можна розраховувати лише на допомогу від мікрофінансових компаній. Практично всі МФО представляють безвідмовні кредити особам із зіпсованою кредитною історією.

Кредити готівкою з поганою кредитною історією: звідки компанії дізнаються досьє платника?

Кожна фінансова компанія має доступ до кредитної історії громадян України. Формується вона у відповідному бюро, яке отримує інформацію про платника з усіх організацій. Зберігається досьє на кожного жителя України в трьох структурах:

Інформація, що знаходиться в даних організаціях, доступна до перегляду тільки банкам і мікрофінансовим компаніям. Особисте досьє дає відомості про платоспроможність і відповідальності позичальника, на основі яких і висувається рішення кредитора.

Якщо ви ще не знаєте, де взяти кредит з поганою кредитною історією, рекомендуємо звернутися до представленого вище рейтингу. Наш сайт зібрав пропозиції від кращих МФО і деяких банківських установ. В описі організацій ви дізнаєтеся основні умови кредитування і зможете швидко прийняти вірне рішення.

На жаль, банків які не перевіряють кредитну iсторію, вкрай мало. Тому в такій ситуації краще віддавати перевагу мікрофінансовим компаніям. Такі організації встановлюють мінімальні вимоги до своїх клієнтів, видаючи позики навіть безробітним громадянам і студентам. Саме вони можуть допомогти отримати кредит з поганою кредитною історією в Україні.

Чи виправить сплачений кредит онлайн з поганою кредитною історією досьє?

На щастя всіх позичальників, виправити вже зіпсовану кредитну історію можна. Для цього необхідно знову отримати позику, але в цей раз повернути його вчасно. При цьому чим гірше рівень досьє, тим більше мікропозик доведеться взяти платнику. Головна умова - оплачувати заборгованості строго в рамках встановленого графіка. Будь-яка прострочення (навіть кілька днів) обнулить всі старання по поверненню нормального рівня історії.

Якщо ви вирішили звернутися в МФО, де можна взяти гроші з поганою кредитною історією, для поліпшення власного досьє, пам'ятайте кілька простих правил:

Якщо ж вам пропонують поліпшити якості кредитної історії за гроші - сміливо відмовляйтесь. Дане досьє збирається з безлічі чинників, змінити які «чарівної кнопкою» просто нереально. Якщо ж у вас немає часу на самостійне відновлення історії, а фінанси необхідні терміново - зверніться за допомогою до однієї з компаній, яка готова дати гроші під відсотки без застави в конкретно вашому випадку.

Де взяти кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії: банки або МФО?

Якщо ви одного разу не зуміли повернути борг у встановлені терміни погашення, а зараз терміново потребу в грошах - не варто впадати у відчай. Позичати кошти необов'язково у родичем або колег. В даному випадку допомогти взяти кредит зможуть мікрофінансові організації, які висувають лояльні вимоги до своїх позичальників.

Такі компанії представляють спершу невеликі суми кредитування і високі відсотки. Пояснюється це недовірою до клієнта через його зіпсованого досьє. Після декількох успішно погашених позик, величина кредитних коштів поступово збільшується, а процентна ставка навпаки - зменшується.

Також на нашому сайті ви знайдете інформацію про те, які банки надаються кредити з поганою кредитною історією громадянам України. Звернутися за допомогою можна і в банківські установи. Однак, в даному випадку ймовірність схвалення заявки вкрай мала.

Отримати кредит без перевірки кредитної історії: докладна інструкція

Процедура оформлення позики достатньо проста. Вам необхідно лише:

 1. Вибрати компанію, де взяти гроші в борг можуть позичальники із зіпсованою історією (список представлений на сайті);
 2. Визначити кредитну суму і терміни її повернення;
 3. Оформити заявку (в анкеті важливо вказувати достовірні дані);
 4. Дочекатися рішення компанії і отримати гроші готівкою / на карту в разі схвалення заявки.

Все, що необхідно позичальнику - доступ в інтернет. Всі дії здійснюються в віддаленому режимі.

Якщо ви вирішили взяти кредит із зіпсованою кредитною історією - всерйоз задумайтесь про свої платоспроможності. Не варто отримувати позику, якщо ви не впевнені в можливості його своєчасного повернення. В іншому випадку досьє буде зіпсовано ще більше.